طعم تجربه و لذت مسئولیت

طعم تجربه و لذت مسئولیت

طعم تجربه و لذت مسئولیت

طعم تجربه و لذت مسئولیت

از کودکی تا به حال میهمانی رفتن را دوست داشتیم و برای آن برنامه ریزی می کردیم تا آن روز فرا برسد. در آن روز میهمانی، با هم سن و سالانمان گفت و شنود ها داشتیم و آن روز میهمانی برایمان با خاطرات خوب همراه بود.
گاه می شود شادی را تقسیم کرد و با شادی دیگران شاد بودن را تجربه کرد. بر این شدیم تبلیغاتمان از جنس خدا باشد با هر برداشتی که دیگران از آن دارند.
همیشه صحبت از مسئولیت های اجتماعی بوده ، ولیکن اگر تکرار کنیم مسئولیت را ، به حتم خود را مسئول می دانیم، مسئول هم نوع خود:
چه بی نقص فرمود حضرت حافظ:
بنی آدم اعضای یکدیگرند که در آفرینش ز یک گوهرند
در روز یکشنبه ۲۳ تیرماه مصادف با سالروز ولادت حضرت امام رضا(ع) تعداد٢٠٠نفر از کودکان کار تحت نظارت موسسه خیریه طلوع بی نشان ها با حمایت فروشگاه های زنجیره ای هایپرمی در یک روز کودکی کردند، به نوعی به حقشان رسیدند، میهمانی بود از جنس خدا و تجربه ای شیرین و لذت بخش برای هایپرمی. کودکان از صبح در مرکز خرید تیراژه(سرزمین عجایب) بازی کردند و پس از صرف ناهار به هایپرمی اکباتان آمدند و با دریافت هدیه و تغذیه مناسب برای تماشای فیلم به پردیس سینمایی مگامال رفتند. کودکانی که تا کنون شهربازی، هایپرمارکت و سینما را تجربه نکرده بودند. می کوشیم تا آوردگاه خواسته هایشان باشیم.

باهم برای هم
فروشگاه های زنجیره ای هایپرمی

نظرات